Kontaktlēcas

Swati 1 mēneša lēcas akvamarīns

31,50 €
27,75 €
-
1
+
Nāc iekšā, ūdens ir kārtībā! Šis zilais tonis ar zaļo nokrāsu izcels jūsu iekšējo nāru. Tagad jūs varat baudīt visu jūras skaistumu, nekad nesamirkstot.

Šis spilgti zilais tonis ar zaļu un dzeltenu nokrāsu var pārvērst tumši brūnas vai melnas acis dabiska izskata zilu acu skaistumā. Tam ir limbāls gredzens, kas piešķir smalku izskatu pat gaišākām acīm.

KAS MŪSU IKMĒNEŠA LĒCES PADARA ĪPAŠAS?
  • Ilgnoturīgas lēcas, pārbaudītas un sertificētas 1 mēneša lietošanai. Pieejams ar vai bez barošanas.
  • Iepakojumā ir 2 blisteriepakojumi (1 lēcu pāris) un lietošanas pamācība.
AIZSARGĀTAS KRĀSAS AIZSARGĀTAS ACIS

Slāņu lēcu tehnoloģija saglabā krāsu dizainu starp diviem lēcu materiāla slāņiem, lai labāk saglabātu krāsas un neļautu pigmentam tiešā veidā pieskarties radzenei.

DABĪGA IZSKATA KRĀSU LĒCAS

SWATI objektīvi ir izstrādāti Zviedrijā. Mūsu dizaini ir radīti, lai lieliski integrētos un darbotos ar jūsu esošo acu krāsu un radītu tikai jums unikālu toni.

LĒCAS IZSTRĀDĀTAS KOMFORTAM

Mēs smagi strādājam, lai nodrošinātu, ka mūsu objektīvi ir tirgus līderi kvalitātes un komforta ziņā. Asaru rotācijas malas struktūra uztur jūsu acis dabiski mitrinātas, ļaujot asarām izplūst aiz lēcas.

PRODUKTU DROŠĪBAS STANDARTI

SWATI krāsainās lēcas ir ražotas atbilstoši starptautiskajiem drošības standartiem (ISO 13485) un marķētas ar CE marķējumu. Tikpat drošas kā jebkuras parastās lēcas, ko iegādājaties aptiekā. Mēs vienmēr iesakām pirms lietošanas izlasīt mūsu tiešsaistes rokasgrāmatu.

KĀ IZMANTOT KRĀSAINĀS LĒCAS?

  1. Novietojiet objektīvu uz rādītājpirksta gala. Pārliecinieties, vai objektīva mala ir pilnīgi vertikāla.
  2. Turiet aci atvērtu ar brīvo roku, pēc tam novietojiet lēcu ar rādītājpirkstu uz radzenes.
  3. Lēnām mirkšķiniet un skatieties dažādos virzienos, lai stabilizētu objektīvu.