Kontaktlēcas

Swati 6 mēnešu lēcas tirkīza krāsā

56,50 €
49,75 €
-
1
+
Tirkīzs, kas ilgu laiku tika uzskatīts par dievu dāvanu, līdzsvaro spēku ar skaistumu. Tāpat kā šis tonis līdzsvaro zaļo ar zilo un zelta nokrāsu, kas klāj zīlīti. Skaistums vai spēks, kāpēc izvēlēties? Šis skaistais tonis ir gaiši zilas un zaļas krāsas sajaukums ar pelēku un dzeltenu nokrāsu ārpus zīlītes, piešķirot acīm ļoti spilgtu izskatu. Ar vieglu limbalu gredzenu ārējās malās, lai nodrošinātu asumu un lielas pamanāmas acis, tas var pārvērst tumši brūnas vai melnas acis par dabiska izskata gaišu acu skaistumu.

AIZSARGĀTAS KRĀSAS AIZSARGĀTAS ACIS

Slāņu lēcu tehnoloģija saglabā krāsu dizainu starp diviem lēcu materiāla slāņiem, lai labāk saglabātu krāsas un neļautu pigmentam tiešā veidā pieskarties radzenei.

DABĪGA IZSKATA KRĀSU LĒCAS

SWATI objektīvi ir izstrādāti Zviedrijā. Mūsu dizaini ir radīti, lai lieliski integrētos un darbotos ar jūsu esošo acu krāsu un radītu tikai jums unikālu toni.

LĒCAS IZSTRĀDĀTAS KOMFORTAM

Mēs smagi strādājam, lai nodrošinātu, ka mūsu objektīvi ir tirgus līderi kvalitātes un komforta ziņā. Asaru rotācijas malas struktūra uztur jūsu acis dabiski mitrinātas, ļaujot asarām izplūst aiz lēcas.

PRODUKTU DROŠĪBAS STANDARTI

SWATI krāsainās lēcas ir ražotas atbilstoši starptautiskajiem drošības standartiem (ISO 13485) un marķētas ar CE marķējumu. Tikpat drošas kā jebkuras parastās lēcas, ko iegādājaties aptiekā. Mēs vienmēr iesakām pirms lietošanas izlasīt mūsu tiešsaistes rokasgrāmatu.

KĀ IZMANTOT KRĀSAINĀS LĒCAS?

  1. Novietojiet objektīvu uz rādītājpirksta gala. Pārliecinieties, vai objektīva mala ir pilnīgi vertikāla.
  2. Turiet aci atvērtu ar brīvo roku, pēc tam novietojiet lēcu ar rādītājpirkstu uz radzenes.
  3. Lēnām mirkšķiniet un skatieties dažādos virzienos, lai stabilizētu objektīvu.