PIEGĀDE

PIEGĀDES VEIDI:

 

OMNIVA  PAKOMĀTS – 2.50 EUR Latvijā

Plašākais pakomātu tīkls, strādā 24/7.

Lai izmantotu Omniva pakomātus, Jums nav nepieciešams ieiet tirdzniecības centrā, kā arī pieeja tiem ir viegla gan ar automašīnu, gan velosipēdu, bērnu ratiņiem vai suni. Sūtījuma izņemšana aizņem vien 15 sekundes, un to varat veikt Jums piemērotā laikā, jo Omniva pakomāti vienmēr ir atvērti.

 

 

VENIPACK KURJERS – 4.00 EUR Latvijā

Saņem savu pasūtījumu mājās vai darba vietā.
Piegāde notiek piecas dienas nedēļā (pirmd. - piektd.). Latvijā preces nonāk nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma veikšanas. Piegādes dienas rītā klientam tiek nosūtīta SMS par pasūtījuma piegādi. Kurjers zvana klientam 15 minūtes pirms sūtījuma piegādes. Ja pirmajā reizē neizdodas klientam sūtījumu atdot, tad vajadzības gadījumā kurjers vienojas par citu piegādes laiku. Saskaņā ar klienta vēlmēm, sūtījumu bez papildus piemaksas iespējams novirzīt arī uz piemērotu saņemšanas punktu. 

 DPD PICKUP AUTOMĀTOS / PAKU SAŅEMŠANAS PUNKTOS - 2.50 EUR Latvijā

 Saņemiet savu pasūtījumu tuvākajā DPD sūtījumu saņemšanas punktā vai terminālā. 

DPD sūtījumu piegādes un izsūtīšanas tīkls sastāv no saņemšanas punktiem un termināļiem. Saņemiet savu pasūtījumu Jums ērtākajā sūtījumu saņemšanas punktā. Baltijas valstīs ir vairāk nekā 400 saņemšanas punktu, tie ir daudz tuvāk nekā Jūs domājat!